• 190003
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Спирална бургија – дрво D-07369

Дијаметар Ø: 12 mm
Вкупна должина: 250 mm
Работна должина: 180 mm
Производител: Makita
Спирална бургија – дрво D-07369 12x250mm.

Клуб Цена
252 ден. 280 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 190003 Категории: ,