9% попуст
Заштеди со Клуб цена

Smart TV Vivax IMAGO 75UHD123T2S2SM

75′ Smart UHD Tелевизор
Дијагонала: 75″ / 190 cm
Резолуција: 3840 x 2160 (4K)
Технологија: LED Smart
ТВ: Да Тјунер: DVB-T2/C/S2 WI-Fi: Да

Клуб Цена
51989 ден. 56999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 186740 Категории: ,