• 121
3% попуст
Заштеди со Клуб цена

Smart TV 4k Samsung QE43LS01TAU

Display Technology:QLED
Features:Wi-Fi Enabled, Bluetooth
Resolution Size:3840 x 2160
Screen Size:43 in
Energy Rating:G
Colour: White
Remote Control: Smart
Energy Saving Mode:Yes
Maximum Resolution:2160p (4K)
Smart TV:Yes

Клуб Цена
67890 ден. 69990 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182355 Категории: ,