• 195662
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Слушалки PANASONIC RP-HF300ME-K

Возачка единица (дијаметар во mm): 30mm
Тип на магнет (Nd:Неодимиум / Fe:Ферит) Неодимиум
Импеданса (Ом) / 1 kHz 35±15%Ω
Чувствителност (dB / mW) 110 dB/mW (на 500 kHz)
Макс. Влез (mW) 1000 mW (IEC*)
Фреквентен одговор (Hz – kHz) 10Hz – 23kHz
Должина на кабелот (m / ft.) 1,2 m
Тежина 124 g (нето), 98 g (без кабел)
Контрола/Микрофон: да

Клуб Цена
1416 ден. 1490 ден.

На залиха

SKU: 195662 Категории: ,