• 177080
48% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сијалица лед OSRAM 9W/827 E27

Приклучок: E27
Моќност: 8,5W
Светлосен флукс: 806lm
Температура на светлина: 2700К
Должина: 113mm
Дијаметар: 60mm
Работен век: 15000ч
Потрошувачка: 8,5kWh/1000h

Клуб Цена
89 ден. 170 ден.

На залиха

SKU: 177080 Категории: ,