• 197351
15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сет маса + 4 столици fabbygo Venus

Димензија на маса: 80x80cm
Димензија на стил: 60x80x50cc
Боја: бела
Состав: метал, пластика

Клуб Цена
4990 ден. 5890 ден.

На залиха

SKU: 197351 Категории: ,