• 196998
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Muza Tall 39cm – таупе

Боја: таупе
Матријал: пластика

Клуб Цена
1341 ден. 1490 ден.

На залиха

SKU: 196998 Категории: ,