• 196997
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Muza Medium 39cm – антрацит

Боја: антрацит
Матријал: пластика

Клуб Цена
1043 ден. 1159 ден.

На залиха

SKU: 196997 Категории: ,