• 196895
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Magnoliа Jumper 30cm – сива

Боја: сива
Матријал: пластика

Клуб Цена
413 ден. 459 ден.

На залиха

SKU: 196895 Категории: ,