• 196868
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Magnoliа 36cm – ефект на бетон

Боја: ефект на бетон – сива

Клуб Цена
539 ден. 599 ден.

На залиха

SKU: 196868 Категории: ,