• 196857
22% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Magnoliа 30cm – ефект на бетон

Боја: ефект на бетон – сива

Клуб Цена
359 ден. 459 ден.

На залиха

SKU: 196857 Категории: ,