• 196928
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Magnolia 26cm – еспресо

Боја: еспресо
Матријал: пластика

Клуб Цена
260 ден. 289 ден.

На залиха

SKU: 196928 Категории: ,