• 196846
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Magnoliа 25cm – ефект на бетон/с

Боја: ефект на бетон – сива

Клуб Цена
260 ден. 289 ден.

На залиха

SKU: 196846 Категории: ,