• 196825
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Magnoliа 18cm – ефект на бетон

Боја: ефект на бетон – црна

Клуб Цена
134 ден. 149 ден.

На залиха

SKU: 196825 Категории: ,