• 196802
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Magnoliа 13cm – ефект на бетон

Боја: ефект на бетон – сива

Клуб Цена
80 ден. 89 ден.

На залиха

SKU: 196802 Категории: ,