• 196803
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Magnoliа 13cm – ефект на бетон/ц

Боја: ефект на бетон – црна

Клуб Цена
80 ден. 89 ден.

На залиха

SKU: 196803 Категории: ,