• 192375
20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Lamela Lilia 25cm – крем

Боја: крем
Матријал: пластика

Клуб Цена
719 ден. 899 ден.

На залиха

SKU: 192375 Категории: ,