• 192388
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Roma 24cm – сива

Димензии: 24x15cm
Боја: сива
Матријал: пластика

Клуб Цена
359 ден. 399 ден.

На залиха

SKU: 192388 Категории: ,