• 192267
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Lamela Malwa – црна

Димензии: 25,5cm
Бојa: црна

Клуб Цена
530 ден. 589 ден.

На залиха

SKU: 192267 Категории: ,