• 192312
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Lamela Magnolia – крем

Димензии: 21.3×25.3cm
Бојa: крем

Клуб Цена
233 ден. 259 ден.

На залиха

SKU: 192312 Категории: ,