• 192309
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Magnolia 19cm – крем

Димензии: 14.8x19cm
Боја: крем

Клуб Цена
152 ден. 169 ден.

На залиха

SKU: 192309 Категории: ,