• 192307
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Magnolia 19cm – бела

Димензии: 14.8x19cm
Боја: бела

Клуб Цена
152 ден. 169 ден.

На залиха

SKU: 192307 Категории: ,