• 192481
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Lamela Karo – кафеава/беж

Димензии: 39x40cm
Боја: кафеава/беж

Клуб Цена
2691 ден. 2990 ден.

На залиха

SKU: 192481 Категории: ,