• 192239
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Lamela Fantasy – мока

Димензии: 90x90cm
Бој: мока

Клуб Цена
539 ден. 599 ден.

На залиха

SKU: 192239 Категории: ,