• 192220
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Lamela Fantasy – крем

Димензии: 90x90cm
Бој: крем

Клуб Цена
539 ден. 599 ден.

На залиха

SKU: 192220 Категории: ,