• 196990
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Juka Eco 40x40cm – сива

Боја: сива
Матријал: пластика

Клуб Цена
1431 ден. 1590 ден.

На залиха

SKU: 196990 Категории: ,