• 196989
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Juka Eco 40x40cm – бела

Боја: бела
Матријал: пластика

Клуб Цена
1431 ден. 1590 ден.

Нема на залиха

SKU: 196989 Категории: ,