• 196988
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Juka Eco 30x30cm – зелена

Боја: зелена
Матријал: пластика

Клуб Цена
899 ден. 999 ден.

На залиха

SKU: 196988 Категории: ,