• 196987
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Juka Eco 30x30cm – сива

Боја: сива
Матријал: пластика

Клуб Цена
899 ден. 999 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 196987 Категории: ,