• 196984
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Juka Eco 25x25cm – сива

Боја: сива
Матријал: пластика

Клуб Цена
809 ден. 899 ден.

На залиха

SKU: 196984 Категории: ,