• 196983
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Juka Eco 25x25cm – бела

Матријал: пластика
Боја: бела

Клуб Цена
809 ден. 899 ден.

На залиха

SKU: 196983 Категории: ,