• 196975
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Finezja 30x30cm – сива

Боја: сива
Матријал: пластика

Клуб Цена
1341 ден. 1490 ден.

На залиха

SKU: 196975 Категории: ,