• 196970
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Finezja 19x19cm – зелена

Боја: зелена
Матријал: пластика

Клуб Цена
539 ден. 599 ден.

На залиха

SKU: 196970 Категории: ,