• 196298
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија fabbygo Еtna – бела

Димензии: 28x50cm
Боја: бела

Клуб Цена
629 ден. 699 ден.

Нема на залиха

SKU: 196298 Категории: , Ознаки: ,