• 196277
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија fabbygo Aurora – сива

Димензии: 280x280x580mm
Боја: сива

Клуб Цена
809 ден. 899 ден.

На залиха

SKU: 196277 Категории: , Ознаки: ,