• 196296
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија fabbygo Aurora – сива

Димензии: 360x360x700mm
Боја: сива

Клуб Цена
1341 ден. 1490 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 196296 Категории: , Ознаки: ,