• 196295
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија fabbygo Aurora – мока

Димензии: 360x360x700mm
Боја: мока

Клуб Цена
1341 ден. 1490 ден.

На залиха

SKU: 196295 Категории: , Ознаки: ,