• 196279
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија fabbygo Aurora – бела

Димензии: 360x360x700mm
Боја: бела

Клуб Цена
1341 ден. 1490 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 196279 Категории: , Ознаки: ,