• 196275
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија fabbygo Aurora – антрацит

Димензии: 280x280x580mm
Боја: антрацит

Клуб Цена
809 ден. 899 ден.

Нема на залиха

SKU: 196275 Категории: , Ознаки: ,