• 192444
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Aria ECO 160 LA226-05 – Бела

Боја: бела
Димензии: 16cm

Клуб Цена
152 ден. 169 ден.

На залиха

SKU: 192444 Категории: ,