• 192596
28% попуст
Заштеди со Клуб цена

Сад длабок за мешање 22cm fabbygo

Димензија: 22cm
Состав: метал

Клуб Цена
165 ден. 229 ден.

На залиха

SKU: 192596 Категории: ,