• 195394
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Рачен блендер GORENJE HBC807QB

Моќност на моторот (max): 800W
DC мотор за економична употреба и долготрајност
Капацитет на садот за мешање и месење: 0.5l
Капацитет на садот за сечкање: 0.5l

Клуб Цена
3690 ден. 4099 ден.

На залиха

SKU: 195394 Категории: ,