15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Пумпа потопна за чиста вода 750W Inox

Моќност: 750 W
Максимална длабочина: 7 m
Max.протeк на вода: 13.000 l/h

Клуб Цена
5099 ден. 5999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство