• 191274
22% попуст
Заштеди со Клуб цена

Аспиратор декоративен Favorit 3322-60cm

Модел: 60cm
Бризна: 3
Мотор: 1
Маса: 7.5кг
Ширина 600mm
Должина: 290mm
Висина: 350mmx640mm

Клуб Цена
5991 ден. 7699 ден.

Нема на залиха

SKU: 191274 Категории: ,