• 165999

Правосмукалка FUEGO XD4514Q

Моќност:2000W
Капацитет на кеса:3.5L
1.5м флексибилна цевка
Индикатор за полна вреќа
Повеќе нивоа на филтрација
Должина на кабел: 5м
Внатрешен филтер: Сунѓер

2999 ден.

Нема на залиха

SKU: 165999 Категорија: