• 187535
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Подмачкувач VAL PTFE DRY 0.5/1 SW

Количина: 500 ml
Изглед: Бела пудра
Боја: Проѕирно бела
Производител: Valvoline
Висококвалитетен сув површински подмачкувач за третирање на делови направени од метал или пластика каде што не се посакувани остатоци од масло или маснотии. Се употребува кај брави, патенти, куки за влечење, ментешки, безбедносни појаси, шини на седишта и тн.

Клуб Цена
656 ден. 729 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 187535 Категории: ,