• 185042

Плотна SAMSUNG C61R2AAST ECT

Излезна моќност (макс.):6000 W
Начин на инсталација:Вградена
Број на рингли:4 EA
Надворешни димензии (ШxВxД):575mm*52.6mm*505

20299 ден.

На залиха

SKU: 185042 Категорија: