• 190923
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Параван fabbygo Belissa 110cm/6mm

Димензија: 200x110cm
Проѕирно стакло: 6mm
Хромирани лајсни

Клуб Цена
10341 ден. 11490 ден.

На залиха

SKU: 190923 Категории: ,