• 193003
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ножици градинарски Cellfast Ideal 40-410

Максимален дијаметар на сечење: 45 mm
Алуминиумски рачки
Сечило од 20cm
Опција за продолжување на рачките за дополнителни 31cm

Клуб Цена
4131 ден. 4590 ден.

На залиха

SKU: 193003 Категории: ,