• dfgd
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Миксер Gorenje M360CW

Моќност на моторот (max): 345 W
Број на степени на вентилаторот: 5
AC мотор за сигурно работење

Клуб Цена
1890 ден. 2099 ден.

На залиха

SKU: 178731 Категории: ,